تائید
فروش مسکونیآپارتمانمسکن فول promax پلان بی نظیر

مسکن فول promax پلان بی نظیر

3 روز پیش در بروجرد

متراژ
78
ساخت
1397
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,666,000 تومان
طبقه
5
دروود فراوان
78متر مربع خوش نقشه✔️
غرق درنور✔️
فول✔️
ویو آزاد✔️
مشاعات عالی✔️
سند تک برگ✔️
قابلیت اخذ وام تا 800میلیون✔️
قابلیت رهن تا 300میلیون✔️
مرکز خریدوفروش واحدهای مسکن مهر .شهرک اندیشه متناسب با بودجه شما✔️
شروع قیمتها از 2/400میلیارد تا 3/500همراه با سند تک برگ و پایان کار مدارک تکمیل✔️
خرید مستقیم از مالک بدون واسطه ✔️
با ما با ارامش خاطر و مطمئن معامله کنید ✔️
کارشناسان ما تمام وقت اماده ارائه خدمت به شما میباشند✔️
املاک نخل جنوب…اکبریان ..هاشمی⚖️