تائید
فروش مسکونیآپارتمانمسکن م ل ی تحویل با نصبی جات 88متری حاشیه

مسکن م ل ی تحویل با نصبی جات 88متری حاشیه

2 هفته پیش در شهرک پردیس نیشابور

متراژ
88
ساخت
1404
قیمت کل
‏3,670,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,704,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
با سلام

مسکن تحویل داده شده با نصبیجات کامل یک سال تحویل گرفتم وتا الان اقساط وام پرداخت کردم

پول لازمم ب این قیمت حاشیه نمیدن

لطفا شماره بزارید تماس میگیرم چت دیوار خریدار واقعی لطفا تماس بگیره

مالک هستم لطفا املاک ها تماس نگیرید