تائید
فروش مسکونیآپارتمانمسکن مهر 83 متری فول امکانات املاک اکسین

مسکن مهر 83 متری فول امکانات املاک اکسین

19 ساعت پیش در فاز 7 مهستان

متراژ
83
ساخت
1399
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏34,337,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
◼️ تردید در خرید= بی ارزش شدن نقدینگی شما ◼️

________________
توجه داشته باشید مبلغ 280 میلیون رهن کسر شده است

✅️ واحد لوکس
✅️ 83متری || دو خواب
✅️ بر بلوار جنوبی با نورگیری فوق العاده
✅️ خوش ساخت و محکم
✅️ نقشه مربع و بدون پرتی با اشپزخانه بزرگ
✅️ پارکینگ و انباری
✅️ بهترین لوکیشن و دسترسی به مترو و مراکز خرید
✅️ ویو دار
✅️ آسانسور فعال
✅️ دارای لاین و نور پردازی مدرن

________________

⏪️ تنوع فایل بالا = انتخاب و خرید راحت

⬅️ برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

◼️ مشاور شما در امور خرید = علیرضا شهرابادی