تائید
فروش مسکونیآپارتمانمسکن مهر خوش قیمت / املاک دلتا

مسکن مهر خوش قیمت / املاک دلتا

4 روز پیش در سهند

متراژ
72
ساخت
1394
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏42,361,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
DELTA REAL ESTATE | املاک دلتا سهند
انتخاب حرفه ای ها برای یک معامله مطمئن

━━━━━━━━━━━━━━━
مشخصات اصلی آپارتمان به شرح زیر :

♦️♦️♦️ کد فایل: 2593♦️♦️♦️

72 متر | 2 خواب | طبقه 2 | پلان دوکله | کف موکت | سیستم گرمایش پکیج و رادیاتور
نصبیات واحد دقیقا طبق تصاویر آگهی

✅ پارکینگ محوطه
✅️انباری دارد
✅ همسایگان با فرهنگ
✅ سند تک برگ | آماده انتقال فوری
✅ مناسب سکونت یا سرمایه گذاری

━━━━━━━━━━━━━━━

✅در صورت کمبود نقدینگی میتوان به 200 میلیون رهن (به مستاجر) واگذار نمود.

❌ فاقد امکان اخذ وام

━━━━━━━━━━━━━━━
فرشید دهقان – مشاور متخصص و مدیریت
بازرگانی بزرگ املاک دلتا

ساعت پاسخگویی به آگهی : 10:30 صبح تا 20 شب می باشد لطفا در تایم مذکور هماهنگی لازم برای بازدید را انجام دهید.