تائید
فروش مسکونیآپارتمانمسکن مهر ، خیرین 74متری،یک خوابه شیک

مسکن مهر ، خیرین 74متری،یک خوابه شیک

1 هفته پیش در مسکن مهر

متراژ
74
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏1,255,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏16,959,000 تومان
پروژه خیرین
74 متری
1خوابه

مجهز به سیستم دوربین...

در رهن و اجاره مستاجر تا برج 12 با 60رهن و کرایه

....

✳️املاک بیگدلی در خود شهرک مسکن مهر در زمینه خرید و فروش و رهن و اجاره در خدمت شماست...