تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامسکونی،تجاری کوهسنگی

مسکونی،تجاری کوهسنگی

1 ساعت پیش در شهید بهشتی (مشهد)

متراژ
220
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
90 متر مربع
قیمت کل
‏20,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏224,444,000 تومان
90مترزمین17مترمغازه تجاری دایم با3مترانباری
220مترزیربنادر3واحد
مستقلاتی جای پررفتوامدشلوغ حاشیه رودکی
سند6دانگ اماده ی انتقال
درحال حاضردست مستاجرمیباشد
تخلیه ی کل ملک ازماه دیگه برج 3تابرج7 میباشد
درضمن میتونین مغازه یاهرواحدی روکه خاستین به صورت وکالتی بفروشین قابل توجه برای کسایی که میخان اضافه کنن سقف توحاشیه بامتراژخوبه80متری
املاک پازل جوان