تائید
فروش مسکونیآپارتمان(مشاور عرفان مَلاحی) آپارتمان 80 متری

(مشاور عرفان مَلاحی) آپارتمان 80 متری

1 روز پیش در حاجی آباد

متراژ
80
ساخت
1405
قیمت کل
‏4,730,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,125,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
سلام و احترام ✨️

اگر قصد خرید یا سرمایه گزاری دارید تو رنج قیمتی 3.5 تا 20 میلیارد تومن واحد های کارشناسی شده و به قیمت براتون دارم.

پذیرایی غرق در نور ☀️
کلید نخورده
زیر قیمت منطقه
سند تک برگ

فایل های قیمت مناسب و کارشناسی شده دیگری برای معرفی داریم.

اگه ملک برای فروش یا ساخت دارید تیم (عرفان ملاحی)براتون 8 روزه قرارداد میبندتش✅️

بهتره با تیم عرفان تماس بگیرید