تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبمطب 63متر شریعتی ساختمان پزشکان

مطب 63متر شریعتی ساختمان پزشکان

2 هفته پیش در قلهک

متراژ
63
ساخت
1396
قیمت کل
‏21,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏344,444,000 تومان
طبقه
3
...............................................
................................
..................

✅واحد آپارتمان 63متر
✅متلک فروشنده واقعی

.....................................................
...............................
.....................

جهت اطلاعات بیشتر با من در تماس باشید
خانم زمانی
مشاور امثر ملک اداری منطقه 3