تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبمطب 65متری /تاپ پزشکی شریعتی /ساختمان پزشکان

مطب 65متری /تاپ پزشکی شریعتی /ساختمان پزشکان

1 هفته پیش در میرداماد

متراژ
65
ساخت
1390
قیمت کل
‏25,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏384,615,000 تومان
طبقه
1
⚜️به نام آنچه در جان و روان است⚜️

✅ متراژ 65 متر مربع
✅ 2 اتاق + سالن انتظار
✅ ساختمان پزشکان بَر خیابان
✅ تابلو خور در نما و لابی
✅ پارکینگ + آسانسور + انباری
✅ لابی من و نگهبان
✅ دسترسی راحت به مترو و بزرگراه
✅ پلان خوش نقشه بدون پرتی و شخصی ساز
✅ اسناد و مدارک آماده انتقال

☎️ برای کسب اطلاعات بیشتر و معرفی موارد مشابه همواره پاسخگو هستم.

مشاور شما رامتین
⭐️ مهندسین مشاور ویرا(واحد صنفی ممتاز)
⭐️ معمار داخلی و کارشناس فروش املاک اداری و مطب