تائید

مطب پیاده راه بوعلی 88 متر

3 روز پیش در همدان

متراژ
88
ساخت
1380
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏16,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏192,045,000 تومان
طبقه
1
آژانس بزرگ آزادی " آ.ب.آ "

لوکیشن فوق العاده به لحاظ نزدیکی به آرامگاه بوعلی..
قدرالسهم چشمگیر..
سابقه پزشکی ملک..
طبقه اول و دسترس..
استاندارد مطب..
نور جنوب و شمال..
تابلو خور بَرِ خیابان..
بازسازی سال 1392..
سه اتاق و یک سالن..
روشویی در هر اتاق..
سرویس بهداشتی با دسترسی کامل از هر سه اتاق..
کف سنگ و دیوار آذران..
کولر آبی و آبگرمکن برقی...

جهت بازدید ویدئویِ کاملِ واحد، در چت دیوار پیام بدید..
تخلیه..
شاور املاک آ.ب.آ
میدان دانشگاه.نبش بین النهرین

جهت دسترسی آسان و بازدید تمام آگهی های آ.ب.آ به پنل املاک (گزینه همه آگهی های کسب وکار پایین توضیحاتِ همین آگهی) مراجعه کنید..

پیام پاسخگو نیستم..
تماس 9صبح_9شب..