تائید
فروش مسکونیآپارتمان/ مطبخ دار / سه خواب نور مستقیم / 140 متر / نوساز

/ مطبخ دار / سه خواب نور مستقیم / 140 متر / نوساز

5 روز پیش در بنیاد

متراژ
140
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏14,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏106,071,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
به نام یگانه معمار هستی

✔️فرصت عالی برای خرید و سرمایه گذاری

⭕️متریال درجه یک ⭕️لوکیشن عالی
⭕️دسترسی مناسب ⭕️ارتفاع سقف بلند

⭕️140 متر ⭕️تک واحدی
⭕️سه خواب نور ⭕️مستر

⭕️دارای ژنراتور برق
⭕️بسیار خوش نقشه
⭕️مطبخ دار
⭕️کلید نخورده

✔️موارد مشابه و متعدد ، مناسب با سلیقه شما

مشاور شما : وجدانی

املاک پارس