تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریمعاوضه 3000مترزمین گاوداری باباغ زرقان

معاوضه 3000مترزمین گاوداری باباغ زرقان

2 هفته پیش در زرقان

متراژ
3000
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏3,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,200,000 تومان
فروش یامعاوضه 3000مترزمین خام گاوداری واسطبل وکارگاهی باباغ زرقان انشعابات نزدیک به ملک هست قیمت مقطوع مقطوع مقطوع معاوضه باسواری زمین مسکونی و آپارتمان وباغ متراژ بیشتر هم دارم از قواره 500متردارم به بالا