تائید
فروش مسکونیآپارتمانمعاوضه آپارتمان اهواز با شیراز

معاوضه آپارتمان اهواز با شیراز

1 هفته پیش در کوی جانبازان دانش

متراژ
138
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
‏8,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,043,000 تومان
طبقه
7
وضعیت واحد
بازسازی نشده
معاوضه یک واحد 138 متری
7طبقه
تک واحدی
طبقه 7
در فاز دو پادادشهر .
(معاوصه فقط با واحد در شهر شیراز )