تائید
فروش مسکونیآپارتمان** معاوضه سه خوابه فول امکانات با دو خوابه **

** معاوضه سه خوابه فول امکانات با دو خوابه **

1 هفته پیش در اراک

متراژ
128
ساخت
1392
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏13,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏101,562,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
↙️ آپارتمان به مساحت 128 متر دارای سه خواب ، دو بر نور عالی ، خوش نقشه و فول امکانات ، مجهز به کف سرامیک ، کابینت ام دی اف ، سیستم گرمایش پکیج و سیستم سرمایش کولر گازی ، پارکینگ اختصاصی ، سند شش دانگ ( اوقاف ) ، با موقعیت مکانی بسیار عالی و منحصر به فرد واقع در منطقه مصطفی خمینی به فروش می رسد ↙️

⚫️ در ضمن قابلیت معاوضه با آپارتمان دو خوابه ، هم تراز به لحاظ موقعیت مکانی حدود قیمت 10 میلیارد را دارد ⚫️

♻️♻️ گزینه بسیار عالی برای مصرف کننده ♻️♻️

✴️✴️✴️ کد آگهی 11373 ✴️✴️✴️

⏺️⏺️⏺️ گروه مشاورین املاک ایفل ⏺️⏺️⏺️

⚜️ خرید ⚜️ فروش ⚜️ معاوضه ⚜️ رهن ⚜️ اجاره ⚜️ مشارکت در ساخت ⚜️ کلیه املاک و مستغلات شما در هر نقطه از اراک در کمترین زمان ممکن ⚜️