تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمعاوضه ملک تجاری با مسکونی

معاوضه ملک تجاری با مسکونی

2 هفته پیش در مسجد سلیمان

متراژ
57
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏7,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏129,824,000 تومان
ملک تجاری دو طبقه واقع در بازار شهرداری مسجدسلیمان به متراژ کلی 57 متر که طبقه اول 22 متر طبقه دوم 37 متر طبقه پایین ان دارای دوسند مجزا 15 متری و 7 متری میباشد مایل معاوضه با ملک مسکونی در فولاد شهر هستم قیمت کارشناسی ملک هفت میلیارد و چهارصد میلیون میباشد ملک دارای پا خور بالا
در دست مستاجر میباشد