تائید
فروش مسکونیآپارتمانمعلم/ 230 متر/ ساخت قوی/ دیزاین لوکس و مدرن

معلم/ 230 متر/ ساخت قوی/ دیزاین لوکس و مدرن

2 روز پیش در شهرک فرهنگیان نیشابور

متراژ
230
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏20,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,130,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
پکیج
⚜ آپارتمان فول 230 متری
⚜ کلید اول
⚜ تک واحدی
⚜ تمام متریال لوکس و برند
⚜ 3 خواب/ یک خواب دارای مستر
⚜ پلان فوق العاده بدون فضای پرت
⚜ تراس کاربردی
✅ آماده تحویل
✅ سند 6 دانگ

جهت اطلاعات بیشتر و موارد مشابه به دفتر مراجعه نمایید.
_____________________________________________
                      مدیریت: خرّمی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس ایران مِلک نبش معلم ۲۹