تائید
فروش مسکونیآپارتمانمعلم / 55متری نوساز تکواحدی پارکینگ اختصاصی/خداداد

معلم / 55متری نوساز تکواحدی پارکینگ اختصاصی/خداداد

22 ساعت پیش در صفاری

متراژ
55
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏8,240,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏149,818,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
》》》》》_KHODADAD_《《《《《

سلام
بدون مشابه ترین واحد نوساز تکواحدی سنددار

        ●  پویا خداداد ●

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
_________________________
سایر موارد مشابه موجود است.