تائید
فروش مسکونیآپارتمانمعلم ، شمسیپور / 135 متر 3 خواب تکواحدی / خداداد

معلم ، شمسیپور / 135 متر 3 خواب تکواحدی / خداداد

1 هفته پیش در جهاد

متراژ
135
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏11,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏88,148,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
》》》》》_KHODADAD_《《《《《

سلام
خوش قیمت ترین 3 خواب منطقه

کلا 4 طبقه 4 واحد طبقه دوم
کوچه پهن با نمای سنگ تراورتن
پارکینگ اختصاصی و بدون مزاحم
مشاعات تمیز راه پله پهن آسانسور
سالن پذیرایی با پنجره جنوبی آفتابگیر
آشپزخانه کاربردی با کابینت های زیاد
اتاق خواب ها استاندارد با کمد عمیق
قابلیت دریافت سقف وام مسکن 30 روزه
تا برج 6 در رهن مستاجر می باشد
تعلل = حسرت

جهت مشاوره و هماهنگی بازدید تماس بگیرید.
__________________________
مشاور تخصصی و فعال در منطقه

        ●  پویا خداداد ●

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
_________________________
سایر موارد مشابه موجود است.