تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 10 متر بازار سنتی فاز 4

مغازه 10 متر بازار سنتی فاز 4

1 هفته پیش در ستارخان

متراژ
10
ساخت
1386
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏3,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏350,000,000 تومان
طبقه روی همکف .داخل بالکن .دید پارک تابلو خور. سیستم گرما و سرمایش مرکزی .سرقفلی میباشد و مالک شهرداری است .و از مشکلات مالکانه راحته .تلفن .برق .پله برقی.مستاجر دارد