تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه / 10 متری / بازار بزرگ

مغازه / 10 متری / بازار بزرگ

2 هفته پیش در بروجرد

متراژ
10
ساخت
1385
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏7,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏750,000,000 تومان
•° گروه مشاورین املاک VIP °•
خرید شما، آغاز تعهد ماست ...

°پاخور فوق العاده
• کف تا سقف سرامیک
° سند تک برگ (6 دانگ)
• مناسب جهت سرمایه گذاری

معرف فایل : یوسف زرعی روزبهانی
هشت سال خدمت صادقانه،قابل استعلام

پاسخگو و مشاور سرمایه گذاری شما : خانم پیریایی