تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 105 متر سند دار حاشیه

مغازه 105 متر سند دار حاشیه

10 ماه پیش در گاز

متراژ
105
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
7٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
70٬952٬000 تومان
⚜️ املاک عظیمی ⚜️
⚜️ آدرس دفتر نبش حبیب ابن مظاهر 8 ⚜️

⚜️ مغازه 105 متر
⚜️کنار گذر صدمتری نزدیک میدان امام حسین
⚜️6 متر حاشیه
⚜️ سقف بلند
⚜️موقعیت مکانی نیاز به تعریف نیست (عالی)
⚜️سند 6 دانگ ملکی
⚜️تجاری موقت
⚜️کف سنگ
⚜️بدنه سرامیک تا سقف
✅️در حال حاضر دیزی سرا میباشد که در صورت تمایل با تمامی وسایل واگذار و قیمت وسایل به صورت مجزا محاسبه می شود.