ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
مغازه و غرفه
مغازه 112متری خیابان کاشانی شرقی
مغازه 112متری خیابان کاشانی شرقی
4 روز پیش در خرم آباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
112
ساخت
1392
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
95,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
848,214,000 تومان
درامد چشم گیر
رهن 400میلیون
کرایه 150 میلیون
فروش ملکتو به تیم تخصصی ما بسپار
آدرس دفتر املاک:گلدشت شرقی بلوار چهارباغ مابین کوچه ایران زمین 8و9
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت