تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 120متری بازار رشت شهرداری

مغازه 120متری بازار رشت شهرداری

2 هفته پیش در بازار

متراژ
120
ساخت
1380
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏80,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏666,666,000 تومان
●●●املاک شهر الف●●●
7️⃣مولایی هستم کارشناس شهر الف
7️⃣یک باب مغازه 120 متری
7️⃣وسط بازار رشت
507️⃣متر کف
707️⃣متر تراس
7️⃣قابل تفکیک شدن است
=====================
7️⃣فقط لازم به ذکر است به هیچ عنوان بدون اعتبار سنجی مالی (پرینت مالی) از گفتن لوکیشین معذوریم
==========================
7️⃣قیمت اعلامی فعلی مالک
7️⃣فقط سرقفل80میلیارد
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
اگه میخاید همه آگهی های منو ببینید برید پایین صفحه آگهی،روی پروفایل مشاور املاک کلیک کنید همه آگهی های من برای شما به نمایش داده میشه