مغازه 130 متری فروشی/بهترین موقعیت مناسب ترین قیمت
6 روز پیش در پاکدشت مامازند
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
130
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
7,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
57,692,000 تومان
♻️ بنام خدای یگانه ♻️
✨ هر فایلی رو آگهی نمیکنم / چون برای وقت شما ارزش قائلم ✨
❇️ تهاتر با ملک و ماشین صورت میگیرد ❇️
⚜️ 130 متر / فول امکانات
⚜️ مغازه نوساز و کلید نخورده مناسب برای فروشگاه زنجیره ای، داروخانه ، رستوران ، نانوایی ، بوتیک و هر صنفی که فکرش رو کنید
⚜️ تاپ لوکیشن پاکدشت / دسترسی عالی به تمامی مراکز و امکانات
✨ در صورت تمایل برای رهن دادن ، توسط بنده امکان پذیر است ✨
✅ بازدید همه روزه ✅
❤️ مذاکره قیمت هدیه ما به شماست ❤️
آقای آقایی ☎️
مشاور و کارگزار امورملکی
متخصص امورملکی واحد های سند و عدم خلاف دار
↩️ مشاوره صادقانه از ما / خرید هوشمندانه از شما ↪️
⚡️ قویترین فایلینگ منطقه متناسب با بودجه و سلیقه شما ⚡️
⚜️ کارم فقط فروشه ، پس اگه ملکی برای فروش داشتی حتما با من تماس بگیر و تو سه سوت ملکی که داری رو برات با بهترین قیمت میفروشم⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.