تائید

مغازه 15 متری ملکیت

1 سال پیش در تهران

متراژ
15
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
4٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
280٬000٬000 تومان
❣️به نام ایزد منان❣️

گروه تخصصی امور ملکی املاک ❣️سپهر❣️

15 متر تجاری
ملکیت
15 متری سوم

❣️❣️اعتماد شما سرمایه ماست❣️❣️

آدرس دفتر:افسریه 15 متری سوم بین خیابان 9 و 10
املاک سپهر
ارادتمند شما:محمد پوررجب