تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 16 متری بر استاد معین نبش کوچه دید عالی

مغازه 16 متری بر استاد معین نبش کوچه دید عالی

2 هفته پیش در استاد معین

متراژ
16
ساخت
1398
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏10,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏650,000,000 تومان
✅ ملک واقع در بر خیابان استاد معین
✅ با ملکیت
✅ عکس ها مشابه ملک میباشد
✅ مغازه 7 سال ساخت
✅ دو عدد کرکره برقی
✅ کف تا سقف سنگ
✅ آب ، برق 3فاز ، گاز و کولر گازی
✅ مغازه دونبش با دید عالی
✅ قی: متری 650
✅ جهت اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل فرمایید

✨ مشاور : آصفی