تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 20 متری گلساردیلمان

مغازه 20 متری گلساردیلمان

1 هفته پیش در دیلمان

متراژ
20
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏8,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏415,000,000 تومان
کد : 210 فروش مغازه
لطفا در هنگام تماس کد فایل (210)را ذکر بفرمایید .

مغازه 20 متری سندتک برگ بامالکیت موقعیت مکانی عالی دیلمان میرابوالقاسمی

مغازه خوش نقشه با موقعیت مکانی عالی و امکان دسترسی به اماکن اطراف منطقه در محیطی امن و ارام با نورگیر عالی شمالی .

✅️متراژ 20 متر
✅️ برمغازه حدود 4 متر
✅️دارای سندتک برگ
✅️کاربری تجاری مسکونی
✅️باملکیت

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس :
لطفا تماس بگیرید
___املاک پردیس نوین ____