تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 20متری فقط کف بدون بالکن

مغازه 20متری فقط کف بدون بالکن

1 روز پیش در شهرک ولیعصر

متراژ
20
ساخت
1405
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏11,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏580,000,000 تومان
مغازه 20متری هرمزگان پیش فروش مرحله اسکلت میتونیت بعد از پایان کار 20متر هم بالکن بزنیت که تو سند نیس عرض مغازه 3مترطول. مغازه هم 7متر سرنبش