تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 22متری شهرک نصر

مغازه 22متری شهرک نصر

1 روز پیش در کرمانشاه

متراژ
22
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏2,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,000,000 تومان
موقعیت مکانی
داخل کوچه
وضعیت فعلی
تخلیه
وضعیت مالکیت سرقفلی
فقط ملکیت
سال ساخت 1404 فول امکانات کنتور برق وآب وگاز جدا به مساحت 22متر مربع با سرویس بهداشتی با شیشه سکوریت وکرکره برقی