تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 30 متری فاز دو خیابان دماوند

مغازه 30 متری فاز دو خیابان دماوند

2 ساعت پیش در فاز 2

متراژ
30
ساخت
1398
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏8,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏290,000,000 تومان
فلکه فدک- خیابان دماوند
کف سرامیک و بدنه تا سقف کاشی درجه یک شیسه سکوریت و کرکره برقی
انشعاب آب، برق، گاز
تک برگ سند ( مالکیت کامل و سرقفلی
عرصه و عیان
(اوقافی نیست)
با توجه به افزایش شدید قیمتها تخفیف پای قرارداد
داده میشود