تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 33 متری با14متربالکن فروشی

مغازه 33 متری با14متربالکن فروشی

2 هفته پیش در ساسانی

متراژ
33
ساخت
1397
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏15,960,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏483,636,000 تومان
کرج بلوار 7تیربین 4راه مصباح وکارخانه قندبعدازبانک مسکن نبش کوچه کاظمی مغازه33متر با 14 متر بالکن جم متراژ 38متر قیمت هر متر 420میلیون کل قیمت 15میلیاردو960میلیون تومان دارای آب برق وگاز با2 خط تلفن نوساز با 6 متر ارتفا دارای سند تک برگ