ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
مغازه و غرفه
مغازه 34متری/خوش متراژ/زیر قیمت/سیتادیوم
مغازه 34متری/خوش متراژ/زیر قیمت/سیتادیوم
17 ساعت پیش در حومه رشت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
34
ساخت
1405
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
32,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
950,000,000 تومان
کارشناس فروش:عسل رجبی
34متر
خوش متراژ
زیر قیمت
برای انواع کسب و کار
بهترین مجتمع تجاری تفریحی
جهت اطلاع بیشتر تماس بگیرید. ...☎️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت