تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 35 متری (کل ملک هم یکجا بفروش میرسد)

مغازه 35 متری (کل ملک هم یکجا بفروش میرسد)

4 روز پیش در حجت

متراژ
35
ساخت
1395
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏6,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏190,000,000 تومان
با سلام
مغازه 35 متری
حاشیه بلوار شهید شکری (توس 33)
منطقه رو به رشد و بسیار عالی برای سرمایه گذاری
امتیازات: آب مشترک واحدی
برق مجزا
کولر گازی 12 هزار برند دِوو
کرکره برقی
نور پردازی تکمیل
دارای سرویس بهداشتی
دیوار تا 1 متر سرامیک مابقی پنل دیوار پوش طرح چوب

ملک به صورت یکجا هم بفروش میرسد
متراژ 150
دارای 3 واحد
یک واحد پشت مغازه
دو واحد هم طبقه یک
پشت بام دور تا دور تیغه چینی
قیمت کل ملک 14 میلیارد

با احترام با دفاتر املاک همکاری ندارم