تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 44 متری سر چهارراه آمادگاه اصفهان

مغازه 44 متری سر چهارراه آمادگاه اصفهان

1 هفته پیش در چرخاب

متراژ
44
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏22,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏500,000,000 تومان
متراژ:43.5
سر چهارراه آمادگاه اصفهان
مجتمع تجاری تفریحی اصفهان مال
طبقه دوم
تمام طبقات تجاری و طبقه سوم تفریحی می باشد
دقیقا روبروی هتل تازه تاسیس پنج ستاره ویدا و نزدیک هتل عباسی
دارای دو طبقه پارکینگ بزرگ
وسط شهر در قلب اصفهان
کف موزاییک
سقف کاذب
دیواره کوب
دارای اسپیلیت سرمایشی گرمایشی
شیشه سکوریت
(به مشاورین محترم املاک برای فروش این واحد تجاری یک میلیارد تومان کمیسیون در نظر گرفته خواهد شد)