ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
مغازه و غرفه
مغازه 48متر ملکیت بلوار فرهنگیان
مغازه 48متر ملکیت بلوار فرهنگیان
17 ساعت پیش در ارومیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
48
ساخت
1382
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
75,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
1,562,500,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
فعال
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
مغازه 48متر
ملکیت
با مجوز
بلوار 32متری فرهنگیان
با امکانات کامل
●●املاک حقیقت پل مادر●●
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت