تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 532مترفلت / حاشیه پیروزی / قابل معاوضه

مغازه 532مترفلت / حاشیه پیروزی / قابل معاوضه

1 هفته پیش در محله هنرستان

متراژ
532
ساخت
1391
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏318,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏597,744,000 تومان
532متربنا فلت / با بهترین موقعیت مکانی و دید عالی/

مناسب سرمایه گذاری و با بهترین مستغلات

کف سرامیک
دیوارها ترکیبی
ارتفاع سقف 4/5
سقف کاذب
حاشیه ملک 20

مشاعات بسیار تمیز

قابل معاوضه تا 60٪ و الباقی نقدی

موارد مشابه موجود است
برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

با دفاتر همکاری نداریم
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مسکن محمدزاده نبش صارمی ۲۸