تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 62 متری،خیابان بهشت فاطمه

مغازه 62 متری،خیابان بهشت فاطمه

15 ساعت پیش در اردبیل

متراژ
62
ساخت
1380
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏241,935,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
®️ فروش مغازه پر رونق و بدون قناسی
®️ سند : مالکیت
®️ عرصه : 40 متر (4 در 10 متر)
®️ کف : 40 متر
®️ بالکن : 20 متر
®️ زیرزمین : 44 متر
®️ دهنه : 4 متر
®️ ارتفاع : 6 متر
®️ اجازه همسایه برای ساخت در ارتفاع
®️ به مدت 25 سال شغل لوازم یدکی دایر بوده است
®️انشعابات کامل، جای پارک عالی