تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 63متر /تجاری /نوساز/ بَر خیابان

مغازه 63متر /تجاری /نوساز/ بَر خیابان

15 ساعت پیش در شهر قدس

متراژ
63
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏12,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏190,476,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
تخلیه
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
▫️بنام یگانه معمار هستی

⚜️. شهرقدس را با *کیان* بگردید، ملک رویایی تان را پیدا کنید⚜️

✅️با ما به پایان جستجوی خودخواهد رسید

✅️نوساز 63 متر قابلیت ساخت بالکن بزرگ

✅️ 20 متر تجاری دارد

✅️دارای صلح قطعی و کد رهگیری معتبر

✅️دارای گواهی عدم خلاف از شهرداری

✅️مناسب هر نوع کسب و کار

✅️ارتفاع تا سقف 6 متر

✅️ بَر مغازه 6 متر

✅️در حال حاضر با 1 میلیارد مستاجر ساکن میباشد تا یکسال

✅️ دیوارها تمام سنگ شده تا سقف

✅️ دارای آب،برق و گاز اختصاصی

✅️قابلیت رهن کامل تا 1 میلیارد

✅️دسترسی راحت به تمام امکانات شهری، رفاهی و تفریحی و.......

✅️دسترسی آسان به تمام شاه راهها و.......

✅️دپارتمان مسکن کیان امامزاده

✅️به قیمت ترین آپارتمان های شهر را با ما ببینید.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⭐دپارتمان کیان⭐
✅️با 20 مشاور فعال در سراسر شهرقدس
✅️مشاور و همراه شما: کمالی