تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 63متر کفی/سند تجاری/لقمان

مغازه 63متر کفی/سند تجاری/لقمان

1 هفته پیش در زنبیل‌آباد (شهید صدوقی)

متراژ
63
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏11,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏187,301,000 تومان
مغازه تجاری
50 متر کفی
زیر زمین 26 متر
سند تک برگ تجاری
دارای سرویس بهداشتی
سر چهار راه
آینده خوب برای موقعیت مغازه
برای توضیحات بیشتر و بازدید تماس بگیرید