تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 75 متر قابل فروش در لاکانی با مالکیت

مغازه 75 متر قابل فروش در لاکانی با مالکیت

2 هفته پیش در چله خانه

متراژ
75
ساخت
1393
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏55,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏733,333,000 تومان
بنام یگانه معمار هستی

#کد:2912
یک باب مغازه متراژ همکف64 متر بالکن33 متر
با امتیازات کامل ،سرویس بهداشتی با بر حدودا 8 متر با مالکیت و سرقفل
قابلیت اجاره دادن با کرایه 150 میلیون

✨️برای کسب اطلاعات بیشتر و ارائه فایل های مشابه در منطقه پارکشهر،نامجو،منظریه،اوایل فلکه گاز،رودباری،استقامت1،ضیابری1و2،سام، پیرسرا،چله خانه،آفخرا،سبزه میدان ،لاکانی، چهارراه پورسینا و000
منتظر تماس شما هستیم ✨️

⚜️مشاور املاک خانه 20⚜️
⚜️پارکشهر،چهارراه استانداری سابق⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس مشاور املاک خانه ۲۰