تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 84 متری تجاری با حاشیه وموقعیت عالی

مغازه 84 متری تجاری با حاشیه وموقعیت عالی

2 روز پیش در محله جاهدشهر

متراژ
84
ساخت
1401
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏18,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏219,047,000 تومان
**عنوان آگهی:**
یک مغازه تجاری با حاشیه و موقعیت دید عالی

**متن آگهی:**
اگر دنبال یک موقعیت طلایی برای راه اندازی یا توسعه کسب وکارت هستی، این مغازه می تونه همون انتخاب درست باشه

متراژ: 84 متر تجاری دائم
موقعیت عالی با حاشیه مناسب و دید فوق العاده
کرکره برقی سالم و شیک
درب و نمای شیشه سکوریت (جلوه مدرن و جذب مشتری بیشتر)
مشاعات تا سقف سرامیک شده و تمیز
ارتفاع سقف 4 متر (عالی برای دکورهای خاص و قفسه بندی حرفه ای)

این مغازه هم از نظر موقعیت و هم از نظر امکانات، کاملاً آماده شروع یک کسب وکار پردرآمده ✅
مناسب برای انواع فروشگاه، پوشاک، سوپرمارکت، خدماتی، آرایشی، دفتر کار و…

برای اطلاعات بیشتر و بازدید حضوری تماس بگیرید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

املاک داوری بین محمدیه۱۰و۱۲