تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه تجاری 115متری سندششدانگ اقبال

مغازه تجاری 115متری سندششدانگ اقبال

4 روز پیش در پردیسان

متراژ
115
ساخت
1401
اتاق
1
قیمت کل
‏36,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏313,043,000 تومان
مغازه 115متری نقدیامعاوضه باملک واتومبیل مدل بالا واپارتمان
سندششدانگ
اوایل اقبال
اجاره ماهیانه 140میلیون
مناسب فسفودنمایندگی لوازم خانگی وغیره
نزدیک وکیل اباد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس مسکن کورش پیروزی 80