تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه تجاری 218 متری اصلی

مغازه تجاری 218 متری اصلی

1 هفته پیش در کیانپارس

متراژ
218
ساخت
1385
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏70,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏321,100,000 تومان
.
❄️❄️❄️حرفه ای ها ماندگارند ❄️❄️
Mandegar Real Estates Department
سر اصلی کیانپارس با موقعیت خاص

فروش مغازه با فضای چندمنظوره

محل پارک مناسب

باعرض 20 متری در خیابان اصلی با سطح نمایش بالا

218 متری در 6 دهنه

سر نبش و تابلوخوری کاملا در معرض دید همگان

✨ **مناسب برای تمامی کاربری های برتر و برند**

- شعبه های لوکس و خاص

- گالری های طلا و جواهرات و ...

فروشگاه های زنجیره ای برند صوتی تصویری ؛ غذایی

فروش فقط نقدی با قیمت مصوب در هیت مدیره ملک مورد نظر

نازل ترین قیمت تجاری

✔️ زیر قیمت کارشناس دادگستری

فایل انحصاری جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

♦️ انتخاب از شما پیگیری از ما ♦️
کارشناس فروش تجاری اداری منطقه: باقری

دپارتمان ماندگار رویکرد جدیدی در معاملات املاک
اصلی کیان آباد بین 2 و 3 شرقی