تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه تجاری/25متر/45متری

مغازه تجاری/25متر/45متری

13 ساعت پیش در دزفول

متراژ
25
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏10,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏408,000,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
تخلیه
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
⭕️فروش مغازه تجاری

25متر
مسیر حدود 3متر
کف سرامیک،درب برقی
اشتراکات آب،برق،گاز،تلفن

✅سند تک برگ

محدوده 45متری

✨دریافت اطلاعات تکمیلی و بازدید فقط با مراجعه حضوری✨

املاک آتش برگ⭐️
مطهری نبش نظامی