تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه / تجاری / 360متری / شهیدبهشتی

مغازه / تجاری / 360متری / شهیدبهشتی

8 ساعت پیش در منظریه

متراژ
360
ساخت
1385
اتاق
1
قیمت کل
‏72,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏200,000,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
فعال
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
املاک محمدی گاز

کد512

لوکیشن وموقیت مکانی عالی
فوق العاده برای سرمایه گذاری
سندتک برگ
یکباب مغازه 360متری
بادوبر 18متری
باارتفاع 5متری
کف دیوار سرامیک
شیشه سکوریت
کرکره برقی
امتیازات آب برق گازتلفن

مناسب برای سالن های/ ورزشی / اداری
قابلیت ساخت 5طبقه
کاربری/ اداری / تجاری / مسکونی

برای اطلاعات بیشتر با املاک محمدی میدان گاز تماس حاصل نمایید