تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه تجاری 50متری سندتک برگ اصلی بنکداران

مغازه تجاری 50متری سندتک برگ اصلی بنکداران

2 روز پیش در کوی مهدیس

متراژ
52
ساخت
1403
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏7,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏149,038,000 تومان
فروش فوری

52 متری
سند تک برگ
بر 7 متر در 7/5
آب و برق و گاز
دو دهنه قابلیت تفکیک به 2 مغازه با بر 3/5 متر
موقعیت مهدیس خیابان اصلی بنکداران
بهترین لوکیشن مغازه فعال

اطلاعات بیشتر لطفا فقط تماس بگیرید
خانم کُرایی