تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه تجاری 57 متری مطهری

مغازه تجاری 57 متری مطهری

2 هفته پیش در خرم آباد

متراژ
57
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏8,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏152,631,000 تومان
مغازه تجاری 57متری مطهری
زیر همکف
حدود 12 پله داره
مناسب برای شغلهای مطب آرایشگاه زنانه و مردانه .کافی شاپ. دفتر مهندسی.وسایر شغلها
دارای سرویس بهداشتی
کولرگازی شیرآلات اهرمی
روشویی
کف و بدنه سرامیک
درب ضد سرقت
درب ورودی مجزا
جلوی خیابان اصلی
ارتفاع کف تا سقف 4 متر
سند تک برگ تجاری آزاد
معاوضه با واحد آپارتمان
جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید پیامک پاسخ داده نمیشود
دپارتمان محسن شعبه علوی