تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه تجاری 74 متر بهترین لوکیشن

مغازه تجاری 74 متر بهترین لوکیشن

2 هفته پیش در فرهنگیان (مشهد)

متراژ
74
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏19,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏260,810,000 تومان
⚜️کارگزاری املاک صبوری⚜️
ما همیشه کنار شما هستیم ، هر زمان که به ما نیاز
داشته باشید

✅ متراژ 74
✅ سند ششدانگ
✅ سن بنا صفر
✅ کفپوش سرامیک
✅ جهت ملک شمالی

✔️موارد مشابه موجود است
⚜️با کمال میل در خدمت شما هستیم⚜️
بال افکنده