تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه تجاری به قیمت کاسبی و ساخت

مغازه تجاری به قیمت کاسبی و ساخت

4 روز پیش در اسفراین

متراژ
78
ساخت
1396
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏6,513,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏83,500,000 تومان
78 متر
بتنی
هوایی ازاد
بر 5.5
سند شش دانگ
معاوضه با زمین و ساختمان مسکونی

املاک چشم انداز سپیده کاشانی