تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه تجاری/بهترین لوکیشن/قابل تهاتر

مغازه تجاری/بهترین لوکیشن/قابل تهاتر

1 روز پیش در محله نیرو هوایی

متراژ
40
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏21,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏525,000,000 تومان
باسلام

اصغری هستم مشاور فروش درهلدینگ مسکن آوان بین استقلال 7و9

✅️مجتمع کوهسر،هاشمیه
✅️دور ویداصلی ودرب ورودی اصلی،جزو 10مغازه ناب ✅️مجتمع
✅️40مترتجاری دائم
✅️پارکینگ اختصاصی
✅️سرمایش وگرمایش مرکزی
✅️کف سنگ اسلب
✅️شیشه لمینت یک تیکه
✅️5مترحاشیه
✅️5.5مترارتفاع سقف
✅️سنداداری
✅️مبلغ 1میلیارد پارسال به رهن واگذارشده است
✅️قیمت کارشناسی شده بهمن1404متری530میلیون

قابل تهاتر باآپارتمان درکیش وتهران
قابلیت تهاتر باآپارتمان درمنطقه11مشهد
وتهاترتامبلغ٪50درصدبا باغ ویلا درمحدوده فردوسی

عضورسمی اتحادیه املاک مشهد مقدس
مشاورشما حمیداصغری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

املاک آوان بین استقلال ۷و۹